| Dostupnosť: | |
|---|---|
| Množstvo: | |
Typy CNC sústruženia kovových doplnkov
Vlastnosti: Vysoká presnosť, hladká povrchová úprava, úzke tolerancie
Použitie: Motocykel, prevodovky, priemyselné stroje
| Parameter | Typický rozsah | Vysoko presný rozsah |
| Tolerancia priemeru | ±0,01 mm (±0,0004') | ±0,005 mm (±0,0002') |
| Tolerancia priamosti | 0,02 mm na 100 mm | 0,01 mm na 100 mm |
| Povrchová úprava (Ra) | 0,8–1,6 µm | 0,4–0,8 µm (možnosť zrkadlovej úpravy) |
| Dĺžka | 5 mm – 2 000 mm | Vlastné (do 5 000 mm) |
| Okrúhlosť | ≤0,005 mm | ≤0,002 mm |
Vlastnosti: Odolný proti opotrebeniu, nízke trenie, sústrednosť
Použitie: Automobilový priemysel, letectvo, strojárstvo
| Všeobecné špecifikácie | ||
| Parameter | Štandardný rozsah | Vysoko presný rozsah |
| Vnútorný priemer (ID) | ±0,01 mm (±0,0004') | ±0,005 mm (±0,0002') |
| Vonkajší priemer (OD) | ±0,015 mm (±0,0006') | ±0,008 mm (±0,0003') |
| Sústrednosť | ≤0,02 mm | ≤0,01 mm |
| Povrchová úprava (Ra) | 0,8–1,6 µm | 0,4–0,8 µm (leštené) |
| Hrúbka steny | 1–50 mm | Vlastné (k dispozícii ultratenké) |
| Dĺžka | 5–500 mm | Až 1 000 mm |
3. Matice, skrutky a spojovacie prvky
Vlastnosti: Presnosť závitu, trvanlivosť, odolnosť proti korózii
Použitie: Montáž, stavebníctvo, automobilový priemysel
| Všeobecné špecifikácie | ||
| Parameter | Štandardný rozsah | Vysoko presný rozsah |
| Priemer (D) | M2 – M50 (metrické) | tolerancia ±0,005 mm |
| #0 – 1' (imperiálne) | ||
| Dĺžka (L) | 3 mm - 300 mm | Vlastné dĺžky k dispozícii |
| Rozstup vlákna | 0,25 mm - 5 mm | K dispozícii sú špeciálne vlákna |
| Typy hlavy | Šesťhranný, Zásuvka, Tlačidlo, Príruba, Vlastné | |
| Materiálové triedy | 4,8/8,8/10,9/12,9 (ISO) | A2/A4 (nehrdzavejúca) |
| Povrchová úprava | Obyčajný, zinok, čierny oxid, nikel, chróm |
4. Spojky a konektory
Vlastnosti: Vysoká pevnosť, presné vyrovnanie, tlmenie vibrácií
Použitie: Čerpadlá, motory, kvapalinové systémy
| Všeobecné špecifikácie | ||
| Parameter | Štandardný rozsah | Vysoko presný rozsah |
| Rozsah priemeru | 0,5 mm - 25 mm | Tolerancia ±0,002 mm |
| Rozsah dĺžky | 2 mm - 100 mm | Vlastné dĺžky k dispozícii |
| Kontaktný odpor | <10 mΩ | <5mΩ (pozlátené) |
| Aktuálne hodnotenie | 1A - 100A | Vlastné dizajny s vysokým zosilňovačom |
| Menovité napätie | 50V - 1000V | Možnosti s certifikáciou UL/CE |
| Cykly vkladania | 5 000+ | 10 000+ (špičkový) |
5. Komponenty ventilov
Vlastnosti: Netesné tesnenie, odolnosť voči tlaku, hladký chod
Použitie: Hydraulika, pneumatika, olej a plyn
| VŠEOBECNÉ ŠPECIFIKÁCIE | ||
| Parameter | Štandardný rozsah | Vysoko presný rozsah |
| Tolerancia priemeru | ±0,02 mm (±0,0008') | ±0,005 mm (±0,0002') |
| Povrchová úprava (Ra) | 0,8-1,6μm | 0,2-0,4μm (zrkadlo) |
| Hodnotenie tlaku | 10-600 bar | Až 1500 barov |
| Rozsah teplôt | -40 °C až +250 °C | -200 °C až +600 °C |
| Trieda úniku | ANSI trieda IV | ANSI trieda VI |
6. Trysky a armatúry
Vlastnosti: Komplexné vnútorné geometrie, odolnosť voči vysokému tlaku
Aplikácie: Palivové systémy, zdravotnícke zariadenia, inštalatérske práce
| VŠEOBECNÉ ŠPECIFIKÁCIE | ||
| Parameter | Štandardný rozsah | Vysoko presný rozsah |
| Priemer (D) | 0,5 mm - 50 mm | Tolerancia ±0,002 mm |
| Dĺžka (L) | 1 mm - 300 mm | Vlastné dĺžky k dispozícii |
| Priamosť | 0,01 mm na 100 mm | ≤0,005 mm na 100 mm |
| Povrchová úprava (Ra) | 0,8 μm - 1,6 μm | ≤0,4μm (zrkadlový lesk) |
| Okrúhlosť | ≤ 0,005 mm | ≤0,002 mm |
| Tvrdosť | Líši sa materiálom | HRC 30-65 (kalené) |