| Dostupnost: | |
|---|---|
| Množství: | |
Typy CNC soustružení kovových doplňků
Vlastnosti: Vysoká přesnost, hladká povrchová úprava, úzké tolerance
Použití: Motocykl, převodovky, průmyslové stroje
| Parametr | Typický rozsah | Vysoce přesný rozsah |
| Tolerance průměru | ±0,01 mm (±0,0004') | ±0,005 mm (±0,0002') |
| Tolerance přímosti | 0,02 mm na 100 mm | 0,01 mm na 100 mm |
| Povrchová úprava (Ra) | 0,8–1,6 µm | 0,4–0,8 µm (možnost zrcadlového provedení) |
| Délka | 5 mm – 2 000 mm | Vlastní (až 5 000 mm) |
| Kulatost | ≤0,005 mm | ≤0,002 mm |
Vlastnosti: Odolný proti opotřebení, nízké tření, soustřednost
Použití: Automobilový průmysl, letectví, strojírenství
| Všeobecné specifikace | ||
| Parametr | Standardní rozsah | Vysoce přesný rozsah |
| Vnitřní průměr (ID) | ±0,01 mm (±0,0004') | ±0,005 mm (±0,0002') |
| Vnější průměr (OD) | ±0,015 mm (±0,0006') | ±0,008 mm (±0,0003') |
| Soustřednost | ≤0,02 mm | ≤0,01 mm |
| Povrchová úprava (Ra) | 0,8–1,6 µm | 0,4–0,8 µm (leštěné) |
| Tloušťka stěny | 1–50 mm | Vlastní (k dispozici ultratenké) |
| Délka | 5–500 mm | Až 1 000 mm |
3. Matice, šrouby a spojovací prvky
Vlastnosti: Přesnost závitu, trvanlivost, odolnost proti korozi
Použití: Montáž, stavebnictví, automobilový průmysl
| Všeobecné specifikace | ||
| Parametr | Standardní rozsah | Vysoce přesný rozsah |
| Průměr (D) | M2 – M50 (metrické) | Tolerance ±0,005 mm |
| #0 – 1' (imperiální) | ||
| Délka (L) | 3mm - 300mm | Vlastní délky k dispozici |
| Rozteč závitů | 0,25 mm - 5 mm | K dispozici jsou speciální nitě |
| Typy hlavy | Hex, Zásuvka, Tlačítko, Příruba, Vlastní | |
| Materiálové třídy | 4,8/8,8/10,9/12,9 (ISO) | A2/A4 (nerez) |
| Povrchová úprava | Obyčejný, zinek, černý oxid, nikl, chrom |
4. Spojky a konektory
Vlastnosti: Vysoká pevnost, přesné vyrovnání, tlumení vibrací
Použití: Čerpadla, motory, kapalinové systémy
| Všeobecné specifikace | ||
| Parametr | Standardní rozsah | Vysoce přesný rozsah |
| Rozsah průměru | 0,5 mm - 25 mm | Tolerance ±0,002 mm |
| Rozsah délky | 2mm - 100mm | Vlastní délky k dispozici |
| Kontaktní odpor | <10mΩ | <5mΩ (pozlaceno) |
| Aktuální hodnocení | 1A - 100A | Vlastní návrhy s vysokým zesilovačem |
| Jmenovité napětí | 50V - 1000V | Možnosti certifikace UL/CE |
| Vkládací cykly | 5 000+ | 10 000+ (high-end) |
5. Součásti ventilů
Vlastnosti: Netěsnostní těsnění, tlaková odolnost, hladký chod
Použití: Hydraulika, pneumatika, olej a plyn
| OBECNÉ SPECIFIKACE | ||
| Parametr | Standardní rozsah | Vysoce přesný rozsah |
| Tolerance průměru | ±0,02 mm (±0,0008') | ±0,005 mm (±0,0002') |
| Povrchová úprava (Ra) | 0,8-1,6μm | 0,2-0,4μm (zrcadlo) |
| Hodnocení tlaku | 10-600 bar | Až 1500 barů |
| Teplotní rozsah | -40°C až +250°C | -200 °C až +600 °C |
| Třída úniku | ANSI třída IV | ANSI třída VI |
6. Trysky a armatury
Vlastnosti: Komplexní vnitřní geometrie, odolnost vůči vysokému tlaku
Použití: Palivové systémy, zdravotnické prostředky, instalatérství
| OBECNÉ SPECIFIKACE | ||
| Parametr | Standardní rozsah | Vysoce přesný rozsah |
| Průměr (D) | 0,5 mm - 50 mm | Tolerance ±0,002 mm |
| Délka (L) | 1mm - 300mm | Vlastní délky k dispozici |
| Přímost | 0,01 mm na 100 mm | ≤0,005 mm na 100 mm |
| Povrchová úprava (Ra) | 0,8μm - 1,6μm | ≤0,4μm (zrcadlový lesk) |
| Kulatost | ≤0,005 mm | ≤0,002 mm |
| Tvrdost | Liší se materiálem | HRC 30-65 (tvrzené) |